Usprawniliśmy naszą stronę internetową – subskrybuj nasze wiadomości.


images

Usprawniliśmy stronę internetową www.wid.edu.pl

Od dzisiaj możesz subskrybować naszą stroną oraz wiadomości umieszczane w dziale „Aktualności

Jednym z kierunków rozwoju Wrocławskiej Inicjatywy Doradczej, zapisanych w naszej strategii długookresowej, jest budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami a także podmiotami zainteresowanymi tematyką funduszy europejskich. Jedną z koncepcji wdrażania tego celu jest prowadzenie „minibloga” z tego zakresu, poprzez tworzenie artykułów w dziale „Aktualności” na naszej stronie internetowej.

Plusy dla naszego czytelnika !

Jeśli uważasz, że informacje zamieszczane na naszych stronach, są dla ciebie interesujące koniecznie skorzystaj z subskrybcji. Wówczas będziesz otrzymywał automatyczne powiadomienia o opublikowanych u Nas artykułach. Będzie to dla Ciebie ogromne zaoszczędzenie czasu, bo nie musisz stale wracać do danego bloga i sprawdzać, czy został tam opublikowany nowy artykuł – w zamian otrzymujesz od Nas email w tym zakresie. Taki rodzaj powiadomień jest dla Ciebie najwygodniejszy, najtańszy i najszybszy. Po prostu – uruchamiając automatyczną subskrybcję, oszczędzisz czas. Czas, który możesz poświęcić na odpoczynek lub skupienie się na innych ważnych sprawach.

Jak to zrobić?

Jest to bardzo proste – na stronie www.wid.edu.pl w menu głównym kliknij pole „Subskrybuj „Aktualności” a następnie podaj swój adres email.

Po tej czynności otrzymasz wiadomość tekstową z prośbą o potwierdzenie dokonanej subskrybcji poprzez aktywację podanego linku.

I TO WSZYSTKO.

Dodatkowo dodaj nasz adres email do tzw. „Białej listy”

Daj nam szanse dotrzeć do siebie z wyjątkowymi ofertami naszej firmy.

Więcej na ten temat dowiesz się w linku poniżej:

http://wid.edu.pl/bialalista/

prasa