Budujemy energooszczędnie – zapraszamy do obejrzenia cyklu programów telewizyjnych – cz. 8 „Ile kosztuje budynek energooszczędny”


gospodarka-niskoemisyjna-warsztatyZapraszamy Was do obejrzenia 10 bardzo ciekawych filmów z cyklu pn. „Eko domy i nie domy”, wyemitowanego na antenach telewizji regionalnych. Cykl programów powstał w ramach projektu „Ekodomy i nie domy” , realizowanego przez Firmę Reklamową KAMA Kamila Krystyna Marek, dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dowiemy się m.in., ile kosztuje dom energooszczędny, dlaczego w inwestycjach tak ważny jest audyt energetyczny, jak w domu energooszczędnym cieszyć się świeżym powietrzem i nie tracić ciepła „domowego ogniska”, jakie są dostępne systemy ogrzewania, jak zamontować panele słoneczne, a jak dobierać okna.

W każdy poniedziałek będziemy zamieszczać kolejne części filmów, pragnąc zainteresować Was budową obiektów energooszczędnych, budowę których będzie można dofinansować ze środków NFOŚiGW. Dzisiaj kolejna część drugą pt „Ile kosztuje budynek energooszczędny