Zapraszamy na atrakcyjne szkolenie prezentujące RPO dla Woj. Dolnośląskiego 2014 -2020.

article_fundusze_europejskie_bialecertyfikatyOd kilku miesięcy potencjalni Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego dla Woj. Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 mogą przygotowywać się do aplikowania o środki w ramach tego programu. Jednak znajomość samego Programu Operacyjnego jest niewystarczająca aby myśleć o sukcesie w pozyskaniu dofinansowania zewnętrznego. W związku z prośbami i zapytaniami z Państwa strony przygotowaliśmy ciekawe szkolenie prezentujące szczegóły i istotne kwestie RPO WD 2014 – 2020. Zapraszamy do udziału w szkoleniu i przypominamy o atrakcyjnych rabatach dla pierwszych zgłaszających.

W dniu 04 września 2015 roku Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził pierwszą wersję Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych (tzw. SZOOP), który jest dokumentem rozwijającym oraz uszczegóławiającym zapisy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lala 2014 – 2020.  Wymóg przygotowania SzOOP został określony w ustawie z dnia 11 lipca 2014 roku o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014 – 2020. Zgodnie z zapisami ustawy dokument ten przygotowywany jest i przyjmowany przez Instytucję Zarządzającą programem operacyjnym oraz zatwierdzany w zakresie kryteriów wyboru projektów przez Komitet Monitorujący (KM). Dokument określa w szczególności zakres działań lub poddziałań realizowanych w ramach poszczególnych osi priorytetowych programu operacyjnego. Dodatkowo wskazuje on możliwe do realizacji w ramach Programu typy projektów, kwoty dostępnych alokacji, poziomy dofinansowania, a także określa wykaz wydatków kwalifikowanych czy też typy Beneficjentów. Podsumowując jest to jeden z ważniejszych dokumentów programowych dla przyszłych Beneficjentów RPO WD 14 – 20.

W związku z wielkością oraz złożonością tego dokumentu oraz z uwagi na zbliżające się terminy ogłoszenia pierwszych naborów wniosków w ramach tego programu (X.2015 r.) przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe szkolenie otwarte. Zapraszamy wszystkie osoby i podmioty zewnętrzne do udziału w szkoleniu organizowanym przez Wrocławską Inicjatywę Doradczą pn. „Regionalny Program Operacyjny dla Woj. Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 – istotne zmiany”. Przygotowaliśmy dla Państwa:

1. Bardzo atrakcyjny program szkolenia zawierający specjalnie dla Klientów Wrocławskiej Inicjatywy Doradczej, prezentację kluczowych zapisów nowej umowy o dofinansowanie (!)
  2. Szkolenie prowadzi doświadczony praktyk w zakresie aplikowania jak również rozliczania projektów w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.
  3. Atrakcyjne promocje cenowe, dla pierwszych osób zgłaszających się na szkolenie nawet do 20% rabatu.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia. Bezpośredni link do szkolenia poniżej.