Szkolenie dla wnioskodawców programu Inicjatywy obywatelskie.

f5119112Poważnie rozważasz możliwość przygotowania projektu w ramach Programu Wzmocnienie działań społeczności lokalnych dla zrównoważonego rozwoju (konkurs 2015)? Jeśli tak, to zapraszamy Was do udziału w szkoleniu organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zakresem szkolenia będzie:

• przedstawienie zasad dofinansowywania projektów dot. inicjatyw obywatelskich -nowy program priorytetowy;
  • obsługa GWD – Generatora Wniosków o Dofinansowanie,
  • przygotowanie przez ORGANIZACJE POZARZĄDOWE wniosków zgodnie z obowiązującym formularzem,
  • przygotowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,
  • zakres kosztów kwalifikowanych,
  • doświadczenia naboru pilotażowego 2014.

Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu (dane: imię i nazwisko, nazwa organizacji, adres e-mail i numer telefonu do kontaktu) będą przyjmowane w terminie do dnia 10 listopada 2015 r., do godz. 15:00, e-mailem, na adres: szkolenie@nfosigw.gov.pl .Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Szkolenie odbędzie się w dniu 19 listopada 2015. godz. 11:00-15:00 w siedzibie NFOŚiGW przy ul. Konstruktorska 3A; 02-673 Warszawa, sala 102 bud. 3A