Nowe szkolenie Wrocławskiej Inicjatywy Doradczej z zakresu kwalifikowalności wydatków 2014 – 2020.

business meeting roomWrocławska Inicjatywy Doradcza prezentuje Państwu kolejne interesujące szkolenie, tym razem z zakresu kwalifikowalności wydatków na lata 2014 – 2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie jest zaplanowane w terminach 07.11.2015 oraz 13.11.2015 we Wrocławiu.

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o dofinansowanie ( których informowaliśmy na naszym portalu), dla każdego zespołu projektowego niezbędne jest wiedza z zakresu możliwych do kwalifikowania wydatków w ramach projektu oraz zasad z tym związanych. Dzięki tej wiedzy zdobycie wiedzy możliwe będzie  skuteczne zmniejszenie udziału własnych środków finansowych Beneficjenta poprzez maksymalne wykorzystanie przepisów w celu maksymalizacji dofinansowania. Dodatkowo udział w szkoleniu pozwoli Państwu na zmniejszenie ryzyka niekwalifikowalności wydatków ponoszonych przed ogłoszeniem konkursu i złożeniem wniosku o dofinansowanie.

Uzupełnieniem szkolenia będzie omówienie wydatków niekwalifikowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Woj. Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020, co będzie przydatne dla podmiotów zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach już ogłoszonych konkursów m.in. do działania 1.2, 1.5, 10.1.

Specjalnie dla klientów Wrocławskiej Inicjatywy Doradczej oraz w celu maksymalnego zadowolenia z oferty szkoleniowej omówione zostaną najczęściej pojawiające się błędy w procesie aplikowania o środki strukturalne. Dzięki czemu zyskacie Państwo możliwość lepszego przygotowania przyszłych projektów w ramach funduszy europejskich.

Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonego trenera i praktyka w ocenie kwalifikowalności wydatków i projektów, dając szansę na skorzystanie z indywidualnych konsultacji poszczególnych problemów z tego obszaru. Ponadto zajęcia są prowadzone w oparciu o najnowsze informacje i wytyczne z tego zakresu.

Zapraszamy na szkolenie i skorzystanie z atrakcyjnej oferty cenowej – cena promocyjna na 10 dni przed szkoleniem.

Więcej w linku poniżej: