Zostaliśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych !

Board_Meeting_Large_Window_WEB_1080x420

Miło nam poinformować, że w dniu 15 marca 2016 roku WID Wrocławska Inicjatywa Doradcza została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonych przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu.

Fakt, ten potwierdza, że prowadzona przez nas działalność szkoleniowa jest na wysokim poziomie spełniającym wymagania rynku pracy. Potwierdza to poziom merytoryczny oraz nasz potencjał instytucjonalny do prowadzenia specjalistycznych szkoleń z tematyki pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych.

Od tej daty, tj. 15 marca 2016 roku WID Wrocławska Inicjatywa Doradcza może uzyskać zlecenie finansowane ze środków publicznych na prowadzenie szkoleń dla bezrobotnych i poszukujących pracy. Tym samym każdy bezrobotny i każda firma zatrudniająca bezrobotnego (dotyczy to również tworzenia nowych miejsc pracy) może zgłosić wniosek o dofinansowanie naszego szkolenia w lokalnym Urzędzie Pracy w ramach dostępnych programów.

wpis_Rejestr_Instytucji_Szkoleniowych_DWUP_2

Ponadto przypominamy o możliwości finansowania szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego – więcej w linku poniżej:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Informacje dla firm i osób chcących skorzystać z dofinansowania udziału w naszych szkoleniach:

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu